NASI ABSOLWENCI - 1981

2 - Letnia Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza

Klasa IIa

Wychowawca: Krystyna Borkowska-Pachulczak

Uczniowie:

  1. Antos Jarosław
  2. Bobrowski Wojciech
  3. Bukowska Sylwia
  4. Chrzanowska Grażyna
  5. Cierpicki Wojciech
  6. Dąbrowska Mirella
  7. Dobrodziej Piotr
  8. Dziak Arkadiusz
  9. Gardecka Elżbieta
  10. Jankowska Małgorzata
  11. Kapuściński Zbigniew
  12. Krauze Marlena
  13. Lech Mariola
  14. Lonczak Henryk
  15. Maliszewski Krzysztof
  16. Mruk Renata
  17. Niewierowska Katarzyna
  18. Pietrzak Aleksander
  19. Pikor Anna
  20. Prokop Halina
  21. Piwowar Barbara
  22. Resmarowska Ewa
  23. Sawicka Helena
  24. Skrobisz Barbara
  25. Stempień Grzegorz
  26. Szewc Aleksandra
  27. Szczecka Zofia
  28. Szczodrowski Tadeusz
  29. Świderski Roman
  30. Wojdyłło Aleksandra
  31. Zakrzewski Robert
  32. Zielińska Jolanta

Klasa IIb

Wychowawca: Irena Kulesza

Uczniowie:

  1. Balewska Małgorzata
  2. Bednarska Elżbieta
  3. Bogun Małgorzata
  4. Czapla Piotr
  5. Drzewucki Mariusz
  6. Domian Hanna
  7. Dziczek Mariusz
  8. Grosz Bogumiła
  9. Góralska Jolanta
  10. Guth Mirosław
  11. Jabłoński Marek
  12. Juźwiak Anna
  13. Kierzkowski Dariusz
  14. Kaczmarek Dariusz
  15. Klawikowska Violetta
  16. Kociszewska Dorota
  17. Kopania Waldemar
  18. Kotańska Grażyna
  19. Mączkowiak Barbara
  20. Mendyka Joanna
  21. Modrzejewska Dorota
  22. Nadolny Roman
  23. Nachuniak Mariola
  24. Niedźwiedzka Małgorzata
  25. Nowicka Joanna
  26. Peczynka Sławomir
  27. Piotrowska Mirosława
  28. Przybył Marzena
  29. Rolska Małgorzata
  30. Rybakowski Grzegorz
  31. Spirowska Elżbieta
  32. Stryjek Anna
  33. Suski Piotr
  34. Trznadel Leszek
  35. Wielicka Olga
  36. Żynda Rama
 

Klasa IIc

Wychowawca: Zofia Skrzypkowska

Uczniowie:

  1. Beling Beata
  2. Bruski Tomasz
  3. Ceynowa Jarosław
  4. Czaja Mariola
  5. Dziewulska Anna
  6. Friedrich Czesław
  7. Golimowska Marzena
  8. Gorczyński Marek
  9. Grzonka Mariola
  10. Hinz Jacek
  11. Hryniewicz Sławomir
  12. Jankowiak Janusz
  13. Jaszczerski Mariusz
  14. Karwasz Jerzy
  15. Kazimierczak Wieńczysław
  16. Kukuła Danuta
  17. Kunowski Sławomir
  18. Kwella Hanna
  19. Lewicka Katarzyna
  20. Lipiński Sławomir
  21. Łeppek Adam
  22. Makowska Katarzyna
  23. Mamińska Teresa
  24. Marchewka Jarosław
  25. Neumann Hanna
  26. Paczek Maria
  27. Sobieraj Joanna
  28. Stolc Sabina
  29. Szyfer Honorata
  30. Treibetz Marzena
  31. Tworkowski Robert
  32. Wałdoch Zbigniew
  33. Winiarczyk Alicja
  34. Winter Jolanta
 
 

4 - Letnie Technikum Ogrodnicze

Klasa IVa

Wychowawca: Irena Łaguna

Uczniowie:

  1. Burczyk Bożena
  2. Choszcz Bogumiła
  3. Góra Paweł
  4. Kiełpińska Teresa
  5. Kłosińska Anna
  6. Knut Mirosława
  7. Kostuch Małgorzata
  8. Kozłowski Waldemar
  9. Krasula Krzysztof
  10. Kruczkowska Barbara
  11. Kujawski Jarosław
  12. Laniecka Zofia
  13. Laniecki  Piotr
  14. Ławny Marek
  15. Maszk Danuta
  16. Milewska Anna
  17. Obremska Ewa
  18. Orzechowski  Andrzej
  19. Owedyk Iwona
  20. Pieńkowska Małgorzata
  21. Podepska Teresa
  22. Radtke  Jolanta
  23. Rek Małgorzata
  24. Sadowa Alina
  25. Sidorowicz Anna
  26. Skibicka Barbara
  27. Wasiljew  Alicja
  28. Wołocznik Iwona
  29. Woźniak Bogumiła
  30. Zander Jolanta
  31. Zawadzki Tomasz

Klasa IVb

Wychowawca: Tadeusz  Łoś - Kozłowski

Uczniowie:

  1. Bach-Żelewski Cezary
  2. Bazior Ewa
  3. Benkowski Eugeniusz
  4. Cybula Jolanta
  5. Głyżewska Mirosława
  6. Gogołkiewicz Iwona
  7. Golec Krzysztof
  8. Górska Joanna
  9. Grzybek Bolesław
  10. Hoga Emilia
  11. Kawalec Jadwiga
  12. Klimek  Beata
  13. Kotula Marzena
  14. Korinth Jacek
  15. Kustra Zofia
  16. Labuhn Marek
  17. Lewandowska Maria
  18. Liwak Jolanta
  19. Maniszewski Piotr
  20. Maron Sabina
  21. Mrug Wojciech
  22. Ochendowski Wojciech
  23. Piekuś Irena
  24. Pruszynska Ewa
  25. Rejmus Danuta
  26. Rydelek Jadwiga
  27. Sielska Dorota
  28. Skierka Marek
  29. Skonieczna Marlena
  30. Stefaniak Krystyna
  31. Śliwa Helena
  32. Witkiewicz Kalina

3 - Letnie Technikum Ogrodnicze

Klasa IIIa

Wychowawca: Konrad Ciechanowski

Uczniowie:

  1. Banul Bożena
  2. Daschke Grzegorz
  3. Dibowska Barbara
  4. Górski Andrzej
  5. Jurczykowska Maria
  6. Kołpak Teresa
  7. Kosiak Jolanta
  8. Lorkowska Jolanta
  9. Malinowska Mariola
  10. Nowacka Ewa
  11. Olejnik Piotr
  12. Pawlińska Krystyna
  13. Pskowska Jolanta
  14. Pulsza Jolata
  15. Rona Adam
  16. Smętek Maria
  17. Stańczyk Bożena
  18. Stankiewicz Bożena
  19. Waloszek Cezary
  20. Wełniak Jacek
  21. Wojewski Władysław
  22. Wojtkowski Stanisław
  23. Zarach Jolanta
  24. Ziegert Roman

 

 

Klasa IIIb

Wychowawca: Tadeusz Matyjasik

Uczniowie:

  1. Barton Jarosław
  2. Base Wiesława
  3. Czuba Elżebieta
  4. Dąbrowska Dorota
  5. Dorawa Barbara
  6. Dowhań Dariusz
  7. Duszyński Marcin
  8. Etmańska Małgorzata
  9. Fronczak Róża
  10. Gołębiowski Waldemar
  11. Górnicki Jarosław
  12. Jerszewska Bożena
  13. Jórczak Andrzej
  14. Kleina Mirosław
  15. Kołton Wiesława
  16. Kowalewska Danuta
  17. Kowalewska Regina
  18. Kramek Waldemar
  19. Lewandowski Jerzy
  20. Lilla Maria
  21. Męczykowska Grażyna
  22. Olejniczak Alicja
  23. Skrzyńska Halina
  24. Sobańska Maria
  25. Trepa Teresa
  26. Wajcht Ewa
  27. Weiss Mariusz
  28. Wróbel Marietta
  29. Zaręba Irena
  30. Zygowska Danuta

Powrót do roczników

   
 
  strona główna mapa serwisu kontakt